Senior úszósikerek

A soproni Széchy Tamás Sportiskola három úszója is részt vett a szlovéniai Kranjban megrendezett úszó Európa-bajnokságon.

Márkus István és Czeglédi László tisztesen helytálltak, Czifrik Hajnalka azonban két érmet is szerzett az 50–54 évesek kategóriájában. 50 méter gyorson (29,60-as idővel) másodikként ért célba, 100 méter mellen egyéni és korosztályos országos csúccsal (1:25,28) bronzérmet szerzett.

Egyéni és országos rekordot ért el 50 méter mellen, ez az időeredmény az ötödik helyet jelentette számára, 100 méter háton pedig az idei legjobbjával a hatodik helyet szerezte meg.

Czifrik Hajnalka idei éve leginkább a sérülésről és a felépülésről szólt. Ezért is elismerésre méltó, hogy két érmet is szerzett.