Soproni Téma

Ingyenes közösségi hetilap   www.sopronitema.hu

Fesztiválruhát  öltött a város
Fotó: Pluzsik Tamás

Fesztiválruhát öltött a város

| Munkatársunktól | Sztárok

Ünnepi díszbe öltözött városunk jelképe.

 A Tűztoronyra múlt héten helyezték ki a VOLT Fesztiválos molinót. Az ideiglenes dekoráció a VOLT és Sopron egységét szimbolizálja és jelzi: hatalmas bulinak ad otthont napjainkban városunk. A fesztivál első hivatalos napja június 26., szerda,  a zenei programok vasárnap hajnalig tartanak. 

Kapcsolódó cikkek

Jön a soproni Plasticocean 2. lemeze!

Jön a soproni Plasticocean 2. lemeze!

2019. 09. 11. | Munkatársunktól

Nagyon megy a Plasticocean csapatának! A Pap Gergő (ének), Cihlár Helmut (gitár), Csordás Bálint (bass), Kocsis Dániel (dob) alkotta soproni formáció a nyár folyamán eljutott hazánk neves koncerthelyszíneire, szeptemberben pedig megjelenik második nagylemeze.