Újabb SKC-vereség

Nem mindennapi körülmények között szenvedett vereséget a Sopron KC Szombathelyen: Sabáli Balázs együttese kiválóan játszott, több remek egyéni teljesítmény is volt a mérkőzésen soproni oldalon.

A végső dudaszó pillanatában döntetlent mutatott az eredményjelző, így ötperces hosszabbítás következett. A Falco többször is vezetett, de az extra játékidő végére Henderson ismét egalizált, így újabb ötperces hosszabbítás következett. Még ebben a játékrészben is vezetett az SKC, a végét azonban jobban bírta a Falco, így óriási izgalmak közepette végül hazai győzelem született.

El-Amin 33 pontot szerzett és hét gólpassza volt, Watkins 27 pontja mellé 15 lepattanót gyűjtött, míg Henderson 19 pontot és szintén 15 lepattanót szorgoskodott össze. A végeredmény: Falco KC – Sopron KC, 114–109.
Az SKC legközelebb csak március 7-én lép pályára, a Sabáli-legénység akkor az Atomerőmű SE együttesét fogadja.